5 titels gevonden in vanaf € 7,99

  • Digitaal formaat

  • EPUB(2)

Sorteer op:

  • Negendoder
    Negendoder van Ule Hansen is het eerste deel van een razend spannende thrillerserie in hedendaags Berlijn. Voor lezers van Samuel Bjørk en Hjorth Rosenfeldt.Op een bouwsteiger midden in... Meer
    Paperback|
    Oktober 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Neuntöter
    Paperback|
    Maart 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    14,95
  • Hoe mooi je bent
    In Hoe mooi je bent, de tweede thriller van Ule Hansen na Negendoder, wordt de geniale profiler Emma Carow in Berlijn op een zenuwslopende zaak gezet. Wanneer de Poolse politie drie... Meer
    Paperback|
    Oktober 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Negendoder (e-Book)
    Emma Carow, profiler Voor gewone mensen is ze bang Seriemoordenaars begrijpt ze Op een bouwsteiger midden in Berlijn wordt een gruwelijke vondst gedaan: drie lichamen, gewikkeld in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Hoe mooi je bent (e-Book)
    In Hoe mooi je bent, de tweede thriller van Ule Hansen na Negendoder, wordt de geniale profiler Emma Carow in Berlijn op een zenuwslopende zaak gezet. Wanneer de Poolse politie drie... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e