163 titels gevonden in vanaf € 2,95

Sorteer op:

  • Bloemen voor mijn dochter
    Een schitterende roman voor de lezers van De nachtegaal en Haar naam was Sarah‘Sarah Jio staat garant voor meeslepende romans vol spanning en romantiek.’ LibelleTwee vrouwen zijn met elkaar... Meer
    Paperback|
    Oktober 2019
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Die avond aan het meer
    New York, 2008. Na een tragisch ongeluk besluit journaliste Ada Santorini haar leven om te gooien. Als iemand haar vertelt over een charmante woonboot op het meer van Seattle, volgt ze haar... Meer
    Paperback|
    Juni 2016
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Om nooit te vergeten
    Een aangrijpend verhaal over het verlies van een grote liefde, en de kracht om een nieuw leven op te bouwen, voor de lezers van Corina Bomann en Santa MontefioreKailey Crane zit tegenover... Meer
    Paperback|
    November 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Bloemen voor mijn dochter
    Twee vrouwen zijn met elkaar verbonden door de oorlog, de stad Parijs, een mysterieuze stapel liefdesbrieven en door de tijdEen vrouw komt bij in het ziekenhuis, ze is in de war en lijdt aan... Meer
    Paperback|
    Mei 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    12,99
  • Eiland in bloei
    ‘Een roman die je eraan herinnert hoe het verleden je kan achtervolgen, en die een paar flinke verrassingen voor je in petto heeft.’ Jodi PicoultAls twintiger kon Emily Wilsons leven haast... Meer
    Paperback|
    Juni 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    12,50
  • De geheimzinnige tuin
    Van Sarah Jio’s debuut Die avond aan het meer zijn ruim 8000 exemplaren verkocht en het verscheen als Libelle-bookazine Aan de vooravond van de Tweede Wereldoorlog ligt in het geheim het... Meer
    Paperback|
    Juni 2018
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    12,50
  • Eiland in bloei
    In het eilandhuis van haar oudtante vindt Emily rust voor haar gebroken hart, en een intrigerend oud dagboekje... Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Bloesem in de nacht
    Twee vrouwen, twee verschillende tijden. De verdwijning van een kind brengt hen samen. Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De geheimzinnige tuin
    Aan de vooravond van de Tweede Wereldoorlog bloeit in het geheim het laatste exemplaar van een bijzondere boom, verborgen op een Engels landgoed. Meer
    MP3|
    November 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Bloesem in de nacht (e-Book)
    Seattle, mei 1932. Alleenstaande moeder Vera Ray geeft haar driejarige zoontje Daniel een nachtzoen en vertrekt naar haar nachtdienst in het plaatselijke hotel waar ze werkt. De volgende... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Die avond aan het meer (e-Book)
    New York, 2008. Na een tragisch ongeluk besluit journaliste Ada Santorini haar leven om te gooien. Als iemand haar vertelt over een charmante woonboot op het meer van Seattle, volgt ze haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2015
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Bloemen voor mijn dochter (e-Book)
    Een schitterende roman voor de lezers van De nachtegaal en Haar naam was Sarah‘Sarah Jio staat garant voor meeslepende romans vol spanning en romantiek.’ LibelleTwee vrouwen zijn met elkaar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • De geheimzinnige tuin (e-Book)
    Van Sarah Jio’s debuut Die avond aan het meer zijn ruim 8000 exemplaren verkocht en het verscheen als Libelle-bookazine Aan de vooravond van de Tweede Wereldoorlog bloeit in het geheim het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Om nooit te vergeten (e-Book)
    Een aangrijpend verhaal over het verlies van een grote liefde, en de kracht om een nieuw leven op te bouwen, voor de lezers van Corina Bomann en Santa MontefioreKailey Crane zit tegenover... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Eiland in bloei (e-Book)
    ‘Een roman die je eraan herinnert hoe het verleden je kan achtervolgen, en die een paar flinke verrassingen voor je in petto heeft.’ Jodi Picoult Als twintiger kon Emily Wilsons leven haast... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Koninkrijk van as
    Het epische slotdeel van de Glazen troon-serie! Tv-serie in de maak door de producenten van de succesvolle series Grey’s Anatomy en The Handmaid’s Tale Aelin is gevangengenomen door de... Meer
    Paperback|
    April 2019
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    27,99
  • Hof van doorns en rozen
    Het bos waarin de negentienjarige Feyre woont is in de lange wintermaanden een koude, sombere plek. Haar overlevingskansen en die van haar familie berusten op haar vermogen om te jagen.... Meer
    Paperback|
    Februari 2016
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Hof van mist en woede
    Zinderende spanning en vurige passie in deel 2 van de Hof van doorns en rozen-serie! Feyre heeft de vloek van Amarantha verbroken en is teruggekeerd naar het Lentehof, maar daarvoor moest ze... Meer
    Paperback|
    Juli 2016
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Het mes van de sluipmoordenaar
    Geen voorkennis van de serie vereist, dus perfect voor nieuwe lezers Celaena Sardothien is Adarlans meest gevreesde sluipmoordenaar. Officieel ligt haar loyaliteit bij Arobynn Hamel, meester... Meer
    Paperback|
    Juli 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • A Court of Thorns and Roses
    Het meeslepende slot van de fantasyserie van topauteur Sarah J. Maas Een naderende oorlog bedreigt alles waar Feyre van houdt in het bloedstollende derde deel van de Hof van doorns en... Meer
    Paperback|
    Mei 2017
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Koningin van de schaduw
    Fans van epische fantasy moeten dit gewoon lezen! Iedereen van wie Celaena Sardothien houdt is van haar weggenomen. Toch dwingen de omstandigheden haar terug te keren naar Adarlan. Niet... Meer
    Paperback|
    Maart 2017
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • De glazen troon
    Ze wordt door twee mannen bemind Het hele land vreest haar Alleen zij kan het koninkrijk redden   Celaena wordt voor de keuze gesteld: óf haar leven slijten in de gevangenis, óf deelnemen... Meer
    Paperback|
    Maart 2017
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    12,99
  • De donkere kroon
    Het spannende en romantische vervolg op De glazen troon.   In De donkere kroon raakt Celaena verstrikt in een onontwarbare kluwen van liefde, macht en trouw. Celaena Sardothien mag dan de... Meer
    Paperback|
    Maart 2017
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Erfgenaam van vuur
    Internationale fantasysensatie; Sarah J. Maas was in 2015 Goodreads Choice Winner for Best Young Adult Fantasy Celaena Sardothien heeft de gevechten op leven en dood overleefd, maar tegen... Meer
    Paperback|
    Maart 2017
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,99
  • Rijk van stormen
    Het vijfde deel in de populaire Glazen troon-serie neemt ons verder mee op Aelins epische reis en bouwt op naar een cliffhanger die iedereen zal doen smachten naar het vervolg. In Rijk van... Meer
    Paperback|
    Januari 2018
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,99
  • Hof van ijs en sterren
    Duik opnieuw in de meeslepende wereld van Hof van doorns en rozen Maanden na de explosieve gebeurtenissen in Hof van vleugels en verwoesting, zijn Feyre, Rhysand en hun vrienden nog steeds... Meer
    Paperback|
    Januari 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    12,50
  • Hof van zilveren vlammen
    Het langverwachte vierde deel van de internationale bestsellerserie Hof van doorns en rozen Nesta Archeron is trots, snel boos en niet zo vergevingsgezind. Sinds ze tegen haar wil Hoge Fae... Meer
    Paperback|
    Februari 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,99
  • Hof van doorns en rozen
    Het eerste deel in de indrukwekkende Hof van doorns en rozen-serie Het bos waarin de negentienjarige Feyre woont is in de lange wintermaanden een koude, sombere plek. Haar overlevingskansen... Meer
    Paperback|
    Januari 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    15,00
  • Hof van mist en woede
    Zinderende spanning en vurige passie in deel 2 van de Hof van doorns en rozen-serie! Feyre heeft de vloek van Amarantha verbroken en is teruggekeerd naar het Lentehof, maar daarvoor moest ze... Meer
    Paperback|
    Januari 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    15,00
  • Hof van vleugels en verwoesting
    Het meeslepende slot van de Hof van doorns en rozen-serie van topauteur Sarah J. Maas Een naderende oorlog bedreigt alles waar Feyre van houdt in het bloedstollende derde deel van de Hof van... Meer
    Paperback|
    Januari 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    15,00

Pagina

Vorige
Volgende
1