13 titels gevonden in vanaf € 7,99

  • Digitaal formaat

  • EPUB(5)

Sorteer op:

  • Donker water
    Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en... Meer
    Paperback|
    Oktober 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    15,99
  • Het meisje in het ijs
    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog... Meer
    Paperback|
    Oktober 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    10,00
  • De stalker in de nacht
    ‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ MargrietHet zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een... Meer
    Paperback|
    Juni 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    15,00
  • Donker water (e-Book)
    Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Het meisje in het ijs (e-Book)
    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De stalker in de nacht (e-Book)
    ‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ MargrietHet zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Het Rad des Tijds 13 De Torens van Middernacht
    Het einde nadert, de laatste slag is begonnen... De zegels van de kerker van de Duistere brokkelen af. Het patroon zelf is aan het ontrafelen en de legers van de Schaduw rijzen op uit de... Meer
    Hardback|
    Juli 2011
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50
  • Rad des Tijds 12 De Naderende Storm
    Tarmon Gai'don, de laatste strijd, nadert. De mensheid is niet voorbereid...Rand Altor, de Herrezen Draak, spant zich tot het uiterste in om het zwaar beschadigde verbond van de kleinere,... Meer
    Hardback|
    September 2010
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50
  • Rad des tijds 14 - licht van weleer
    Op de Akker van Merrilor hebben de vorsten van alle grote naties zich verzameld om zich te scharen achter Rhand Altor. Niet duidelijk is wat Rhand precies van plan is. Als hij besluit de... Meer
    Hardback|
    November 2013
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50
  • Tussen Kuip en Coolsingel (e-Book)
    In 'Van Kuip naar Coolsingel' laten Robert van Brandwijk en Steven van der Hoeven zien wat het betekent om Feyenoorder te zijn. De achtbaan van spanning, het hunkeren naar succes en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Van Kuip tot Coolsingel
    In de afgelopen 19 jaar werd vaker de Elfstedentocht geschaatst dan dat Feyenoordlandskampioen werd. De laatste keer was in 1999. Desondanks ishet de club van het Legioen, de trouwste... Meer
    Paperback|
    Mei 2017
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Zwerven met God
    In 'Zwerven met God' doet Brandan Robertson verslag van zijn ontdekkingstocht binnen het christelijke geloof. Brandan vertelt over hoe hij tot geloof kwam, en iedereen wilde overtuigen van... Meer
    Paperback|
    Oktober 2017
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • Zwerven met God (e-Book)
    In ‘Zwerven met God’ doet Brandan Robertson verslag van zijn ontdekkingstocht binnen het christelijke geloof. Brandan vertelt over hoe hij tot geloof kwam, en iedereen wilde overtuigen van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e