17 titels gevonden in vanaf € 6,99

Sorteer op:

  • Donker water
    Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en... Meer
    Paperback|
    Oktober 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    15,99
  • Laatste adem
    Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en... Meer
    Paperback|
    Mei 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    15,99
  • De stalker in de nacht
    ‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ MargrietHet zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een... Meer
    Paperback|
    Mei 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    10,99
  • Het meisje in het ijs
    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog... Meer
    Paperback|
    Oktober 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    10,99
  • De stalker in de nacht
    ‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ MargrietHet zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een... Meer
    Paperback|
    Juni 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    15,99
  • Het meisje in het ijs
    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge. Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De stalker in de nacht
    Het zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokken en een weinig opmerkelijk -leven. Ze zijn ook allemaal dood. Meer
    MP3|
    Juni 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Donker water (e-Book)
    ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping. Een regelrechte nagelbijter!’ *****... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Laatste adem (e-Book)
    Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2019
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Het meisje in het ijs (e-Book)
    Deel 1 in de Erika Foster-serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De stalker in de nacht (e-Book)
    Deel 2 in de Erika Foster-serie ‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ MargrietHet zijn stuk voor stuk alleenstaande... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Koud bloed (e-Book)
    Deel 5 in de Erika Foster-serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijsVoor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2019
    Verwachte leverdatum: 04-09
    11,99
    e
  • Het Rad des Tijds 13 De Torens van Middernacht
    Het einde nadert, de laatste slag is begonnen... De zegels van de kerker van de Duistere brokkelen af. Het patroon zelf is aan het ontrafelen en de legers van de Schaduw rijzen op uit de... Meer
    Hardback|
    Juli 2011
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50
  • Rad des Tijds 12 De Naderende Storm
    Tarmon Gai'don, de laatste strijd, nadert. De mensheid is niet voorbereid...Rand Altor, de Herrezen Draak, spant zich tot het uiterste in om het zwaar beschadigde verbond van de kleinere,... Meer
    Hardback|
    September 2010
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50
  • Tussen Kuip en Coolsingel (e-Book)
    In ‘Van Kuip naar Coolsingel’ laten Robert van Brandwijk en Steven van der Hoeven zien wat het betekent om Feyenoorder te zijn. De achtbaan van spanning, het hunkeren naar succes en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • Zwerven met God
    In 'Zwerven met God' doet Brandan Robertson verslag van zijn ontdekkingstocht binnen het christelijke geloof. Brandan vertelt over hoe hij tot geloof kwam, en iedereen wilde overtuigen van... Meer
    Paperback|
    Oktober 2017
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • Zwerven met God (e-Book)
    In ‘Zwerven met God’ doet Brandan Robertson verslag van zijn ontdekkingstocht binnen het christelijke geloof. Brandan vertelt over hoe hij tot geloof kwam, en iedereen wilde overtuigen van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e