31 titels gevonden in vanaf € 2,49

Sorteer op:

  • De stalker in de nacht
    ‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ MargrietHet zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een... Meer
    Paperback|
    Mei 2019
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    10,99
  • Koud bloed
    ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs De koffer was zwaar verroest. Erika Foster hield stug vol en uiteindelijk gaf hij... Meer
    Paperback|
    September 2019
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    15,99
  • Donker water
    ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping. Een regelrechte nagelbijter!’ *****... Meer
    Paperback|
    Oktober 2019
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    10,99
  • Laatste adem
    Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als... Meer
    Paperback|
    Mei 2020
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    10,99
  • Zonder gezicht
    Kate Marshall is een sterke vrouwelijke hoofdpersoon à la Erika Foster en Helen Grace Zestien jaar geleden was Kate Marshall een veelbelovende jonge politiedetective bij de Londense politie.... Meer
    Paperback|
    Juli 2020
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Doods geheim
    Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte... Meer
    Paperback|
    Januari 2020
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    15,99
  • Het meisje in het ijs
    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog... Meer
    Paperback|
    Oktober 2018
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    10,99
  • Koud bloed
    Het vijfde boek met inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, nu voor maar € 11 Als een gehavende koffer met het verminkte lichaam van een jonge man aan de oever van de Theems aanspoelt, is... Meer
    Paperback|
    September 2020
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    11,00
  • Het meisje in het ijs
    Helen Grace is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd door persoonlijke demonen die haar af en toe zelfs een depressie... Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De stalker in de nacht
    Het zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokken en een weinig opmerkelijk -leven. Meer
    MP3|
    Juni 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Laatste adem
    Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeStranger Things Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Donker water
    Wanneer inspecteur Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een... Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Doods geheim
    Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Meer
    MP3|
    April 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Koud bloed
    De koffer was zwaar verroest. Erika Foster hield stug vol en uiteindelijk gaf hij mee. Maar de inhoud van de koffer overtrof haar ergste nachtmerries. Meer
    MP3|
    April 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Zonder gezicht
    Kate Marshall is een sterke vrouwelijke hoofdpersoon à la Erika Foster en Helen Grace Meer
    MP3|
    Juli 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De stalker in de nacht (e-Book)
    ‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ MargrietHet zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Donker water (e-Book)
    ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping. Een regelrechte nagelbijter!’ *****... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Laatste adem (e-Book)
    Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2019
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Koud bloed (e-Book)
    Deel 5 in de Erika Foster-serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijsVoor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2019
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het meisje in het ijs (e-Book)
    Deel 1 in de Erika Foster-serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Doods geheim (e-Book)
    Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Het Rad des Tijds 13 De Torens van Middernacht
    Het einde nadert, de laatste slag is begonnen... De zegels van de kerker van de Duistere brokkelen af. Het patroon zelf is aan het ontrafelen en de legers van de Schaduw rijzen op uit de... Meer
    Hardback|
    Juli 2011
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50
  • Rad des Tijds 12 De Naderende Storm
    Tarmon Gai'don, de laatste strijd, nadert. De mensheid is niet voorbereid...Rand Altor, de Herrezen Draak, spant zich tot het uiterste in om het zwaar beschadigde verbond van de kleinere,... Meer
    Hardback|
    September 2010
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50
  • Rad des tijds 14 - licht van weleer
    Op de Akker van Merrilor hebben de vorsten van alle grote naties zich verzameld om zich te scharen achter Rhand Altor. Niet duidelijk is wat Rhand precies van plan is. Als hij besluit de... Meer
    Hardback|
    November 2013
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50
  • Rad des tijds 14 - Proloog licht van weleer (e-Book)
    Mei 2013 verschijnt Het Licht van Weleer, het slotdeel van Het Rad des Tijds. Het slotdeel van Het Rad des Tijds is de fantasy-titel waar Jordan-liefhebbers in Nederland en België al jaren... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2013

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Licht van weleer (e-Book)
    Met Het Licht van Weleer wordt de machtige cyclus Het Rad des Tijds na twintig jaar eindelijk afgesloten. Wereldwijd hebben meer dan veertig miljoen lezers naar dit moment uitgekeken.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2013

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De Torens van Middernacht (e-Book)
    Het Rad des Tijds 13 - De Torens van Middernacht Het Rad des Tijds was goeddeels voltooid toen Robert Jordan in 2007 overleed. Het aanstormend talent Brandon Sanderson werd uitgekozen als... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2014

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Rad des Tijds / 12 De naderende storm (e-Book)
    Robert Jordan & Brandon Sanderson, Rad des Tijds 12 - De Naderende Storm Het Rad des Tijds was goeddeels voltooid toen Robert Jordan in 2007 overleed.Het aanstormend talent Brandon... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2014

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Tussen Kuip en Coolsingel (e-Book)
    In ‘Van Kuip naar Coolsingel’ laten Robert van Brandwijk en Steven van der Hoeven zien wat het betekent om Feyenoorder te zijn. De achtbaan van spanning, het hunkeren naar succes en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Nacht van de Mystiek 2019
    Boek inclusief dvd met optreden Robert Jan Stips Mystiek is van alle tijden, gaat door alle culturen en religies heen en treft mensen in het hart. Ook in dat hart van ons waar onze liefde... Meer
    Paperback|
    Januari 2020
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    14,95

Pagina

Vorige
Volgende
1