9 titels gevonden in vanaf € 7,99

  • Digitaal formaat

  • EPUB(5)

Sorteer op:

  • Wintergeheimen
    Het verleden van een kasteel in Engeland blijkt van grote invloed op de huidige bewoners Lulu Taylors psychologische thrillers zijn niet meer weg te denken van de markt, voor de lezers van... Meer
    Paperback|
    November 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    15,99
  • Winterhart
    ‘Een heerlijk sfeervol boek dat leest als een trein.’ The Daily Mail Twee jonge weduwen, in heden en verleden, vechten tegen bedrog en verraad – een prachtig oud landhuis verbindt hun levens... Meer
    Paperback|
    November 2019
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • De sneeuwengel
    Een verboden liefde heeft gruwelijke consequentiesEen spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura Lippman Cressida Felbridge is een graag geziene... Meer
    Paperback|
    Januari 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    12,50
  • De winterkinderen
    Voor de lezers van Rosamund Lupton, Sharon Bolton en Liane Moriarty Met de geboorte van de tweeling Bea en Stan is de kinderwens van Olivia en Dan Felbeck na jaren eindelijk uitgekomen. Dan... Meer
    Paperback|
    Januari 2018
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    10,00
  • Wintergeheimen (e-Book)
    Het verleden van een kasteel in Engeland blijkt van grote invloed op de huidige bewoners Lulu Taylors psychologische thrillers zijn niet meer weg te denken van de markt, voor de lezers van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Winterhart (e-Book)
    ‘Een heerlijk sfeervol boek dat leest als een trein.’ The Daily Mail Twee jonge weduwen, in heden en verleden, vechten tegen bedrog en verraad – een prachtig oud landhuis verbindt hun levens... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • De winterkinderen (e-Book)
    Voor de lezers van Rosamund Lupton, Sharon Bolton en Liane Moriarty Met de geboorte van de tweeling Bea en Stan is de kinderwens van Olivia en Dan Felbeck na jaren eindelijk uitgekomen. Dan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Winterhuis (e-Book)
    Twee vrouwen in heden en verleden, beiden op zoek naar liefde en geluk. Maar bedreigende geheimen zorgen dat ze voor hun leven moeten vrezen...‘Taylor weet de aandacht constant vast te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • De sneeuwengel (e-Book)
    Een verboden liefde heeft gruwelijke consequentiesEen spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura Lippman Cressida Felbridge is een graag geziene... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e