5 titels gevonden in vanaf € 7,99

  • Digitaal formaat

  • EPUB(4)

Sorteer op:

  • Martiaal en theatraal
    Onverschrokken zetten paters jezuïeten zich gedurende vele jaren in voor de katholieke geloofsgemeenschap in Ravenstein en omgeving. Nauwgezet dienden zij de sacramenten toe en betrokken zij... Meer
    Hardback|
    December 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    27,50
  • Een bijzonder jaar (e-Book)
    Een prachtige, ontroerende feelgoodroman voor de lezers van Marian Keyes, Nicholas Sparks en Jojo Moyes Als haar moeder te jong overlijdt, is Brett Bohlinger kapot van het verlies. En dan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Hou me vast (e-Book)
    Heerlijke feelgoodroman voor de lezers van Jojo Moyes, Marian Keyes en Nicholas SparksAnnies wereld stort in als haar zus Kristen omkomt bij een treinongeluk. Eigenlijk zou zij ook in die... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Vergeef me (e-Book)
    Het hele land is in de ban van een kettingbrief met ‘vergevingsstenen’: één steen om te vergeven, en één steen om vergeving te zoeken. Het hele land, behalve de populaire talkshowhost Hannah... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2016
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De dochters van Fontana (e-Book)
    Voor de lezers van Marian Keyes en Nicholas Sparks   ‘Een schitterend, ontroerend verhaal dat ons eraan herinnert alles uit het leven te halen.’ Cecelia Ahern, auteur van PS Ik hou van je De... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Verwachte leverdatum: 06-03
    12,99
    e