8 titels gevonden in vanaf € 7,99

  • Digitaal formaat

  • EPUB(4)

Sorteer op:

  • Martiaal en theatraal
    Onverschrokken zetten paters jezuïeten zich gedurende vele jaren in voor de katholieke geloofsgemeenschap in Ravenstein en omgeving. Nauwgezet dienden zij de sacramenten toe en betrokken zij... Meer
    Hardback|
    December 2019
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    27,50
  • UDL-Lessen ontwerpen voor iedereen
    Universal Design for Learning is de beste manier om efficiënt aan alle leerlingen les te geven. Maar hoe begin je met UDL? Je hebt het als leerkracht immers al druk genoeg. De antwoorden... Meer
    Paperback|
    November 2016

    Niet beschikbaar

    Actie: Geen verzendkosten!
    28,50
    Niet beschikbaar
  • Hou me vast
    Heerlijke feelgoodroman voor de lezers van Jojo Moyes, Marian Keyes en Nicholas SparksAnnies wereld stort in als haar zus Kristen omkomt bij een treinongeluk. Eigenlijk zou zij ook in die... Meer
    Paperback|
    Juni 2019
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    12,50
  • De dochters van Fontana
    De bijna tachtigjarige Paulina Fontana, bij iedereen bekend als Poppy, neemt haar achternichtjes Emilia en Lucy mee naar de Amalfi-kust om haar geboorteplaats te bezoeken. Eenmaal in Italië... Meer
    Paperback|
    Maart 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Vergeef me (e-Book)
    Het hele land is in de ban van een kettingbrief met ‘vergevingsstenen’: één steen om te vergeven, en één steen om vergeving te zoeken. Het hele land, behalve de populaire talkshowhost Hannah... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2016
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De dochters van Fontana (e-Book)
    Voor de lezers van Marian Keyes en Nicholas Sparks   ‘Een schitterend, ontroerend verhaal dat ons eraan herinnert alles uit het leven te halen.’ Cecelia Ahern, auteur van PS Ik hou van je De... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Een bijzonder jaar (e-Book)
    Een prachtige, ontroerende feelgoodroman voor de lezers van Marian Keyes, Nicholas Sparks en Jojo Moyes Als haar moeder te jong overlijdt, is Brett Bohlinger kapot van het verlies. En dan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Hou me vast (e-Book)
    Heerlijke feelgoodroman voor de lezers van Jojo Moyes, Marian Keyes en Nicholas SparksAnnies wereld stort in als haar zus Kristen omkomt bij een treinongeluk. Eigenlijk zou zij ook in die... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e