9 titels gevonden in vanaf € 3,99

Sorteer op:

  • Schijndood
    De nieuwe topthriller van het Deense succesduo Faber & Pedersen. Een nieuwe case voor het boeiende detectiveduo Martin Juncker en Signe Kristiansen.Na zijn tijdelijke ballingschap in... Meer
    Paperback|
    Juni 2022
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,99
  • Winterland
    Door een professionele misstap wordt inspecteur Martin Juncker uit Kopenhagen naar een klein en saai provinciestadje overgeplaatst. Zijn enige uitdaging: de spanningen rond het plaatselijke... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    12,99
  • Hoogzomer
    Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen.Inspecteur Martin Juncker is verbitterd over zijn degradatie naar een klein politiebureau in het saaie... Meer
    Paperback|
    April 2022
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    15,00
  • Winterland
    Een thrillerdebuut van wereldklasse Meer
    MP3|
    Maart 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Hoogzomer
    Inspecteur Juncker is verbitterd over zijn degradatie. Maar lang heeft hij niet om daarbij stil te staan, aangezien er een advocaat vermoord wordt in het stadspark en híj het onderzoek moet... Meer
    MP3|
    Mei 2021
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Schijndood (e-Book)
    De nieuwe topthriller van het Deense succesduo Faber & Pedersen. Een nieuwe case voor het boeiende detectiveduo Martin Juncker en Signe Kristiansen.Na zijn tijdelijke ballingschap in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • Martin Juncker (e-Book)
    1) WINTERLANDDoor een professionele misstap wordt inspecteur Martin Juncker uit Kopenhagen naar een klein en saai provinciestadje overgeplaatst. Zijn enige uitdaging: de spanningen rond het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Actie: Geen verzendkosten!
    Deze titel komt in aanmerking voor
    21,99
    e
  • Winterland (e-Book)
    'Deze loeispannende thriller is de misdaadroman van het jaar.' - ¿¿¿¿ NRC Door een professionele misstap wordt inspecteur Martin Juncker uit Kopenhagen naar een klein en saai... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    3,99
    e
  • Hoogzomer (e-Book)
    Inspecteur Martin Juncker is nog altijd verbitterd over zijn degradatie naar een klein politiebureau in het saaie provinciestadje Sandsted. Lang heeft hij niet om daarbij stil te staan,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e