22 titels gevonden in vanaf € 9,95

  • Digitaal formaat

  • MP3(3)

Sorteer op:

  • Palet Junior
    Een belofte voor het leergebied Kunst en cultuur in de nieuwe onderbouw! De eerste stappen op weg naar een brede oriëntatie op kunst en cultuur in de nieuwe onderbouw zet u met Palet junior.... Meer
    Paperback|
    Januari 2006

    Niet beschikbaar

    16,80
    Niet beschikbaar
  • How Civil Wars Start
    A leading political scientist examines the dramatic rise in violent extremism around the globe and sounds the alarm on the increasing likelihood of a second civil war in the United States A... Meer
    Paperback|
    Januari 2022
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,95
  • Werk aan de winkel
    Het eerste boek over Brit en Boris, een ondernemend duo met een grote dosis lef! Voor aanpakkers vanaf 8 jaar.Brit en Boris zijn goede vrienden. Niets meer en niets minder. Regelmatig zijn... Meer
    Hardback|
    November 2017
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    9,95
  • Voor hete vuren
    Het tweede verhaal over Brit en Boris, een ondernemend duo met een grote dosis lef. Voor durfallen vanaf 8 jaar. Brit en Boris gaan op onderzoek uit! Wat willen ze anders? Hun vriend Bert... Meer
    Hardback|
    September 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    9,95
  • Dodelijk bericht
    Een spannende en realistische young adult. Het thema cyberpesten is actueler dan ooit. Nadat er een seksueel geladen bericht uit zijn naam op het internet verschijnt, pleegt Rob zelfmoord.... Meer
    Hardback|
    November 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    15,95
  • Drakenvuur
    jeugdboek, fantasie, avontuur, draken, parallele werelden, met illustraties, Nederlands, van eigen bodem Een vlammend avonturenverhaal over het goede pad vinden in verschillende werelden.... Meer
    Hardback|
    September 2019
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    16,95
  • Het proefjesschrift van opa
    jeugdboek, familie, misdaad, wetenschap, avontuur, gehoorproblemen, met illustraties, Nederlands, van eigen bodem Een vlot en vrolijk verhaal met proefjes die je zelf kunt doen. Voor... Meer
    Hardback|
    Juli 2019
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    14,95
  • Schuldig
    young adult, Nederlands, van eigen bodem, reeks, liefdesverdriet, thriller, stalken, wraak Schuldig is nog spannender dan Dodelijk bericht, waarin we de stoere, maar ook zeer gevoelige... Meer
    Hardback|
    Mei 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    16,95
  • Allen voor één
    Het derde boek over durfallen Brit en Boris; nu rond het actuele thema mensensmokkel! Voor avonturiers vanaf 8 jaar. Een ontvoering! Boris en Brit zien hoe twee mannen hun leeftijdgenoot... Meer
    Hardback|
    November 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    15,95
  • Vol gas!
    Bij Wout thuis verloopt het allesbehalve fijn en hebben ze het niet breed. Als hij op een vernielde crossmotor stuit, ziet hij daarin de mogelijkheid zijn leven een positieve wending te... Meer
    Hardback|
    Maart 2022
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    11,95
  • De wereld van renovatie en transformatie
    De Wereld van Renovatie en Transformatie biedt een overzicht van alle aspecten die van belang zijn bij herbestemmen en transformatie. Het is geen standaard handboek, maar het besteedt extra... Meer
    Paperback|
    April 2016

    Niet beschikbaar

    Actie: Geen verzendkosten!
    39,00
    Niet beschikbaar
  • Vlam in de pan! Met 40 leuke recepten
    Een uniek lees-en-kookboek met een spannend verhaal, lekkere recepten en leuke kookweetjes. Voor avontuurlijke chef-koks vanaf 9 jaar. De tweeling Liv en Edu vindt niets zo leuk als koken... Meer
    Hardback|
    Januari 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,95
  • De liefde en de vrijheid, natuurlijk!
    Frederike van Uildriks, tijdgenote van Aletta Jacobs, ontwikkelde zich van een welopgevoede dochter uit de Groningse elite tot een vrijgevochten natuuronderzoeker en publicist van vele... Meer
    Paperback|
    September 2010

    Niet beschikbaar

    Actie: Geen verzendkosten!
    39,00
    Niet beschikbaar
  • En toch gebogen
    Dit boek geeft een reflectie op de geschiedenis en ideologie van het CDA. Eerst blikken de auteurs terug op de voorgeschiedenis van het CDA. In het tweede hoofdstuk geven ze een historisch... Meer
    Paperback|
    Maart 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    16,40
  • Bargerveen
    Tot zo’n drie eeuwen geleden vormden een flink deel van Drenthe, de zuidoostelijke helft van Groningen en een groot deel van het Emsland samen één uitgestrekt hoogveen: het Bourtangerveen.... Meer
    Hardback|
    November 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    25,00
  • Walter Nikkels
    A large-scale, copiously illustrated monograph on the work of the Dutch typographer Walter Nikkels (1940°) is in preparation. Nikkels has worked and continues to work with international... Meer
    Hardback|
    Februari 2011
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    45,00
  • Reis magazine Deel 2
    Omdat Vilnius in de rij van mooiste hoofdsteden uit het Tsaristische Keizerrijk, een derde plaats in neemt (na Moskou en St. Petersburg) en er blijkbaar behoefte is aan een handzaam... Meer
    Paperback|
    September 2019
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    29,90
  • The Ethics of Research with Children and Young People
    A practical guide to carrying out ethical research with children and young people, this practical handbook examines the ethical questions that arise at each stage of research, from first... Meer
    Paperback|
    Augustus 2021

    Niet beschikbaar

    Actie: Geen verzendkosten!
    40,00
    Niet beschikbaar
  • Aanpak multi-problematiek bij gezinnen met een Roma-achtergrond
    Multi-problematiek binnen gezinnen met een Roma-achtergrond is zeer complex. De ernst van de gesignaleerde problematiek is vooral de mate of frequentie waarin problemen als overlast,... Meer
    Paperback|
    Maart 2013

    Niet beschikbaar

    Actie: Geen verzendkosten!
    43,00
    Niet beschikbaar
  • New Beginnings at Glendale Hall
    Two weddings and a baby...but who will get their happy ever after? Emily Prescott’s life isn’t going to plan... Meer
    MP3|
    April 2021
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Coming Home to Glendale Hall
    A charming, uplifting, romantic novel that will warm your heart – perfect for fans of Trisha Ashley, Debbie Johnson and Cathy Bramley. Beth Williams is finally coming home for Christmas... Meer
    MP3|
    April 2021
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Hopeful Hearts at Glendale Hall
    What happens when love takes you to unexpected places? Heather Douglas appears to have it all... Meer
    MP3|
    Mei 2021
    Download direct dit luisterboek
    12,99