25 titels gevonden in vanaf € 4,99

Sorteer op:

  • Daar heb je vrienden voor
    Een humoristische vriendenroman over de grote keuzes in het leven – en hoe verleidelijk het is om die voor je uit te schuiven Stoer en aantrekkelijk wil hij zijn, stoffig en degelijk is hij.... Meer
    Paperback|
    Oktober 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    15,00
  • Drie vrienden, een huis (en een klusjesman) DL
    dwarsligger 590 Astrid Harrewijn Drie vrienden, een huis (en een klusjesman) Voor de lezers van Wij en Het Rosie Project Sommige dingen doe je gewoon niet als je halverwege de dertig bent.... Meer
    Paperback|
    April 2019
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    13,99
  • Vrienden voor het leven
    De hoofdpersonen uit Drie vrienden, een huis (en een klusjesman) en Daar heb je vrienden voor keren allemaal terug in het los te lezen vervolg Voor lezers van David Nicholls en Graeme... Meer
    Paperback|
    Oktober 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    15,00
  • Drie vrienden, een huis (en een klusjesman)
    Het perfecte boek voor iedereen die Wij en Het Rosie-project al uit heeft Sommige dingen doe je gewoon niet als je halverwege de dertig bent. Zoals je veilige vaste baan, je huis in Limburg... Meer
    Paperback|
    Juni 2018
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    18,99
  • De stroopwafelshop
    ‘Heerlijk leesplezier!’ De TelegraafEen jonge vrouw gooit haar leven over een totaal andere boeg en moet daarbij de nodige obstakels overwinnen De ouders, vriend en beste vriendin van Suze... Meer
    Paperback|
    Januari 2020
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    15,99
  • Miss Communicatie
    Eerste deel uit een driedelige serie over de levens van de dertigers Didi, Iris en Lein, die naast hun gezamenlijke woonkamer ook al jarenlang lief en leed delen. Meer
    MP3|
    December 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Miss Verstand
    Alles lijkt kinderpsychologe Iris voor de wind te gaan, tot ze een groot familiegeheim ontdekt. 'Miss verstand' is het slotdeel van het drieluik over Didi, Lein en Iris, drie... Meer
    MP3|
    Januari 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Prinses in de polder
    Het thuisfront van Sara is een grote chaos: het huwelijk van haar ouders staat op springen en haar jongere zus, die topmodel is en in Parijs woont, zit in de problemen. Zelf zit Sara nog met... Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Luchtkussen
    Een nieuwe baan bij een hip Goois bedrijf komt voor Lieke als een geschenk uit de hemel. Maar niet alles verloopt zoals gepland. Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • In zeven sloten
    Christel neemt in een vlaag van verstandsverbijstering een sabbatical, maar hoe vul je die in? Meer
    MP3|
    September 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Ja kun je krijgen
    Als een oude vriendin Annes naam leent voor een boek, heeft dat bizarre gevolgen Meer
    MP3|
    Oktober 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Drie vrienden, een huis (en een klusjesman)
    Drie vrienden delen lief, leed en de voordeur met elkaar. Het perfecte boek voor iedereen die 'Wij' en 'Het Rosie-project' al uit heeft. Meer
    MP3|
    Juni 2017
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Daar heb je vrienden voor
    Een humoristische vriendenroman over de grote keuzes in het leven – en hoe verleidelijk het is om die voor je uit te schuiven. Meer
    MP3|
    Juni 2017
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Vrienden voor het leven
    Als het roer helemaal om moet, kun je de hulp van je vrienden goed gebruiken. De hoofdpersonen uit 'Drie vrienden, een huis (en een klusjesman)' en 'Daar heb je vrienden voor' keren terug in... Meer
    MP3|
    Oktober 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Daar heb je vrienden voor (e-Book)
    Een humoristische vriendenroman over de grote keuzes in het leven – en hoe verleidelijk het is om die voor je uit te schuiven Stoer en aantrekkelijk wil hij zijn, stoffig en degelijk is hij.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • In zeven sloten (e-Book)
    In een vlaag van verstandsverbijstering deelt Christel haar nieuwe baas van reclamebureau P&R mee dat ze een sabbatical neemt. Ze laat iedereen weten dat ze op wereldreis gaat, maar ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Ja kun je krijgen (e-Book)
    Opgevoerde rollators, verdacht riante vooruitzichten, lachwekkende bazen, bommeldingen: in het leven van Anne de Bree gebeuren de gekste dingen. Ze is begin dertig, heeft een grote... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Vrienden voor het leven (e-Book)
    De hoofdpersonen uit Drie vrienden, een huis (en een klusjesman) en Daar heb je vrienden voor keren allemaal terug in het los te lezen vervolg Voor lezers van David Nicholls en Graeme... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Drie vrienden, een huis (en een klusjesman) (e-Book)
    Het perfecte boek voor iedereen die Wij en Het Rosie-project al uit heeft Sommige dingen doe je gewoon niet als je halverwege de dertig bent. Zoals je veilige vaste baan, je huis in Limburg... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Prinses in de polder (e-Book)
    Sara Janszen is een wereldverbeteraar: ze reist de hele wereld over voor ontwikkelingsprojecten. Als ze voor een korte tussenstop in Nederland is, blijkt het thuis een grote chaos: het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Luchtkussen (e-Book)
    Als een vriendin haar wijst op een vacature bij het hippe Gooise bedrijf Personal Whatever, grijpt Lieke deze kans met beide handen aan. Niet dat ze veel keus heeft: gescheiden, zonder geld... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Miss Match (e-Book)
    ‘Heerlijk leesplezier!’ De TelegraafTwaalf ambachten, dertien ongelukken: dat is Lein. Maar als ze voor zichzelf begint met een afslankproduct wordt dat een groot succes. Ze verhuist naar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Miss Communicatie (e-Book)
    ‘Humor op topsnelheid.’ de VolkskrantSprankelend, humoristisch en romantisch, maar ook met diepgang Journaliste Didi werkt aan een artikel over Twitter, dé kans om zich te bewijzen bij haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De stroopwafelshop (e-Book)
    ‘Heerlijk leesplezier!’ De TelegraafEen jonge vrouw gooit haar leven over een totaal andere boeg en moet daarbij de nodige obstakels overwinnen De ouders, vriend en beste vriendin van Suze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Miss Verstand (e-Book)
    ‘Grappig, verrassend en helemaal van nu.’ FlairAlles lijkt kinderpsychologe Iris voor de wind te gaan. Het leven knipoogt vrolijk naar haar. Ze heeft een nieuwe praktijkruimte in Den Haag,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e