4 titels gevonden in vanaf € 9,99

  • Digitaal formaat

  • EPUB(2)

Sorteer op:

  • De verloren dochter
    Een onvergetelijk verhaal over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog, van de auteur van Het Duitse meisjeBerlijn, 1939. Na het overlijden van haar man vlucht Amanda Stenberg met... Meer
    Paperback|
    Juni 2019
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Het duitse meisje
    Voor de lezers van De bibliothecaresse van Auschwitz van Antonio Iturbe en De bakkersdochter van Sarah McCoy Een aangrijpend Holocaust-verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen Voordat alles... Meer
    Paperback|
    November 2019
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    12,99
  • De verloren dochter (e-Book)
    Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen, over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog, van de auteur van Het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Het duitse meisje (e-Book)
    Voor de lezers van De bibliothecaresse van Auschwitz van Antonio Iturbe en De bakkersdochter van Sarah McCoy Een aangrijpend Holocaust-verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen Voordat alles... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e