2.072 titels gevonden in 2018 Stapelkorting vanaf € 5,00

Sorteer op:

  • De jongen in de sneeuw (e-Book)
    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger Munch en Mia Krüger terug! In een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Bella figura (e-Book)
    Waarom zijn de Italianen zo bijgelovig? Waarom blijven volwassen mannen tot voorbij hun 30e bij hun mamma wonen? Waarom zijn de Italianen allergisch aan alles wat de staat dicteert? Waarom... Meer
    EPUB|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Serenity (e-Book)
    (1) FATAAL BEDROG Wanneer Faith Pelletier na jaren terugkeert naar haar geboorteplaats, Serenity, is dat met gemengde gevoelens. Haar nicht Chelsea is bij een auto-ongeluk omgekomen, en zij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Koekjesbijbel (e-Book)
    Met meer dan 170 koekjesrecepten zit je met Koekjesbijbel gebakken: van oud-Hollandse klassiekers als Jan Hagel en bokkenpootjes tot internationaal bekende koekjes als amaretti en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De jongen die tegen IS strijdt (e-Book)
    Ik had me vaak afgevraagd wat iemand moest voelen als hij in zo'n oranje overall geknield zat, met geboeide handen en voeten, wachtend op zijn executie. Op vrijdag na het gebed schoten de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Onze eigen oorlog (e-Book)
    Wat is het grootste gevaar waar ik mee te maken heb? Ik ben minder bang voor Duitse soldaten dan voor onze eigen oorlog. Al is er nu een wapenstilstand. Soort van. Moeder is weg. En... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,49
    e
  • Vriendschapsverzoek (e-Book)
    In Vriendschapsverzoek, het debuut van Laura Marshall, ontvangt Louise een Facebookbericht van iemand die al meer dan 25 jaar dood zou zijn. Maria Weston wil vrienden met haar worden op... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Bommen op Berlijn (e-Book)
    Berlijn, 1944. Jakob bevindt zich in het hol van de leeuw. Vreemd genoeg is Berlijn in Duitsland de veiligste stad voor een Jood. Hitler gaat de oorlog verliezen, maar de haat richting ... Meer
    EPUB|
    Februari 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,99
    e
  • Hoe dan?! (e-Book)
    Ontwerper Maroeska Metz is bekend van haar interieurs, meubels, kroonluchters en juwelen. Precies 30 jaar geleden brak zij (inter)nationaal door. Met dezelfde passie en toewijding waarmee ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,95
    e
  • Zeven zussen - Schaduw (e-Book)
    Star D'Aplièse staat op een keerpunt in haar leven. Na de dood van haar vader, heeft ook zij net als haar zussen, de opdracht gekregen op zoek te gaan naar haar afkomst. Er is alleen één... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    11,99
    e
  • Oosterse Nachten 2 (e-Book)
    De goud golvende woestijn, de verlokkende oases, de sprookjesachtige paleizen - en natuurlijk de onweerstaanbare oosterse prins die je betovert met zijn donkere ogen... Je vindt het allemaal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    19,99
    e
  • De monnik van Mokka (e-Book)
    De monnik van Mokka is het waargebeurde, meeslepende verhaal over een jonge man die zijn eigen Amerikaanse droom najaagt, over de wonderlijke geschiedenis van koffie en over de worstelingen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    11,99
    e
  • Gefluisterde woorden ; Kus bij zonsondergang ; Nacht van verwachting (3-in-1) (e-Book)
    (1) GEFLUISTERDE WOORDEN - Carole Mortimer Om de mooie Jaz te redden moet Beau met haar trouwen... Want door haar moeders roerige verleden wordt ze in Aberton met de nek aangekeken. Dat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Het huis vol (e-Book)
    'In 2015 kregen vrouwen gemiddeld 1.66 kinderen. Honderd jaar eerder waren dat er nog 4.45. Echtparen die rond 1870 trouwden, kregen gemiddeld zelfs 8 kinderen.'Haar leven lang is Anita al... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Huishoudkunde (e-Book)
    In een wereld die meer dan ooit aan verandering onderhevig is, laat Max Temmerman in troostrijke en hoopvolle gedichten zien dat er talloze schuilplekken bestaan tegen de ongenadig... Meer
    EPUB|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De Islam begrijpen (e-Book)
    Adrien Candiard De islam begrijpen. Of beter gezegd, waarom we er niets van begrijpen Al jarenlang worden we overspoeld met informatie en meningen over de islam. Zowel de tragische... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Altijd een keuze (e-Book)
    Altijd een keuze, had ik dat geweten… Het leven vormt je tot wat je nu bent, toch?! Stel nou dat het leven meer kan zijn, beter kan zijn of gewoon anders kan zijn dan je tot nu toe dacht?... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,50
    e
  • Ambitie! (e-Book)
    Ambitie! is een biografie, een inspirerend handboek en een eerbetoon in één Op dertienjarige leeftijd werd Mike Tyson gescout door de legendarische trainer Cus D'Amato. Het was het begin... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Omringd door idioten (e-Book)
    Inmiddels al 600.000 exemplaren verkocht! Welke gedragsstijl is de jouwe? Drijf je collega je tot waanzin met zijn overdreven liefde voor details? Botst het gematigde karakter van je... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    13,99
    e
  • De Kronieken van Nicci 2 - De Sluier van de Eeuwigheid (e-Book)
    De Sluier van de Eeuwigheid is het tweede deel van Terry Goodkinds gloednieuwe trilogie De Kronieken van Nicci. Het is gebaseerd op een van de geliefdste personages uit zijn wereldwijde... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Eurocentrisch denken voorbij (e-Book)
    In het geschiedenisonderwijs in Vlaanderen wordt nog al te vaak een eurocentrisch perspectief gehanteerd. Dit eurocentrisch denken stelt voorop dat de belangrijkste ontwikkelingen in de... Meer
    Adobe PDF met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    13,00
    e
  • Waar ik ga (e-Book)
    Op het moment dat Freya haar stem verliest tijdens het opnemen van haar debuutalbum, wil Harun weglopen met de jongen van wie hij houdt en komt Nathaniel na een familietragedie aan in New... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,99
    e
  • Een sneeuwwitte winter (e-Book)
    Winters in Stone Creek zijn wonderschoon... (1) SNEEUW OVER STONE CREEK - Linda Lael Miller Dierenarts Olivia O'Ballivan communiceert heel gemakkelijk met dieren, maar met mannen...... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Coachen 3.0 (e-Book)
    Wie mensen wil motiveren, heeft zijn oren harder nodig dan zijn mond. Motivatie is de sleutel tot verandering. Als coachende professional weet je dat. Maar hoe vergroot je die motivatie?... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    17,50
    e
  • Single vrouw in een parenclub (e-Book)
    De parenclub. Niemand gaat en toch worden ze druk bezocht. In tegenstelling tot wat de naam doet vermoeden bezoeken naast stellen ook veel single mannen én vrouwen deze uitgaansgelegenheid... Meer
    EPUB|
    Augustus 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,95
    e
  • Zwart Glas (e-Book)
    Ik wachtte aan de bar op een vriend toen het gebeurde. Toen mijn leven voor altijd veranderde. De vrouw waar ik mijn hele leven al naar verlangde, liep naar binnen. Schitterend.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Een sky full of gedoofde lichtjes (e-Book)
    Een sky full of gedoofde lichtjes van Remco de Ridder is een aangrijpende, autobiografische roman over de impact van de ramp met MH17. De eenendertigjarige Ruben is met vakantie in Spanje... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • De tweeling van Summerbourne (e-Book)
    De tweeling van Summerbourne van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor lezers van Santa Montefiore en Kate Morton. ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Programmeren voor Dummies, 6e editie (e-Book)
    Met deze volledig bijgewerkte nieuwe editie van 'Programmeren voor Dummies' leer je op een vlotte manier programma's schrijven die probleemloos werken onder Windows, macOS en Linux. Maak... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    19,99
    e
  • Machtige verleiders (e-Book)
    Drie machtige mannen maken kennis met de macht van de liefde... (1) NOODLOTTIGE VERLEIDING - Trish Morey Yannis Markides houdt prinses Marietta er nog altijd verantwoordelijk voor dat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...