8.717 titels gevonden in 2016 Roman vanaf € 0,50

Sorteer op:

  • Blokken Knorrende beesten Bint (e-Book)
    Misschien is Bordewijk wel de meest on-Hollandse schrijver van onze literatuur. De `nachtmerries of `surrealistische droombeelden die de schrijver ons voorschotelt in Blokken (1931),... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Ready player one (e-Book)
    ALLES STAAT OP HET SPEL DE JACHT OP DE ULTIEME PRIJS ARE YOU READY? In 2045 leeft een aanzienlijk deel van de wereldbevolking in diepe armoede. De enige manier waarop Wade Watts aan alle... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2014
    Download direct dit e-Book
    7,49
    e
  • De waanzinnige liefde van Alma Mahler en Oskar Kokoschka
    Twee excentrieke figuren uit de culturele society beleven in deze biografische roman een liefde die letterlijk en figuurlijk waanzinnig is. Hij is Oskar Kokoschka, een gedreven kunstenaar en... Meer
    Paperback|
    April 2012
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • De erfenis van de tempeliers
    'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean. Een mix van historie,... Meer
    MP3|
    Augustus 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Een woord een woord
    ‘De pen is machtiger dan het zwaard.’ We willen het graag geloven. Maar is het waar? Als kind maakte Frank Westerman de Molukse treinkapingen van dichtbij mee; als correspondent was hij... Meer
    Paperback|
    April 2016
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Wij dansen niet
    Indrukwekkende roman over de vernietigende uitwerking van het geloof op een jong meisjeDe wereld van Janne verandert drastisch als haar ouders zich aansluiten bij een strenge... Meer
    Paperback|
    April 2015
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    10,00
  • Het huis van duizend dromen (e-Book)
    Griekenland, 1937. De Britse diplomaat Hugh Timberlake aanvaardt een post op de ambassade in Athene. Hij voelt zich in het diplomatenmilieu als een vis in het water, maar Hughs echtgenote... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Een faun met kille horentjes (e-Book)
    In de roman Een faun met kille horentjes beschrijft Hugo Raes de sluimerende oorlog tussen de geslachten. Parallel daaraan loopt de strijd van de jonge leraar en vrijgezel Michael Houtdrager... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2012
    Download direct dit e-Book
    4,49
    e
  • Het gele gevaar (e-Book)
    Na een dopingschorsing van twee jaar haalt Stefan van Aert nog één keer alles uit de kast: dwars tegen alle afspraken en kongsies in wil hij de honderdste Tour de France winnen. Zijn lijf... Meer
    EPUB|
    Juni 2013
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,95
    e
  • De Dwergen / 1 (e-Book)
    De Dwergen is het eerste deel van Markus Heitz onbetwiste fantasy-klassieker over de innemende dwerg Tungdil en de strijd om het Veilige Land. Van de vier boeken van De Dwergen werden in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2014
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e
  • Wayward pines / Verbeten (e-Book)
    Filmische en beklemmende thriller in de sfeer van Twin Peaks, Lost en Shutter Island. Regisseur M. Night Shyamalan (van onder meer The Sixth Sense en Unbreakable) heeft in opdracht van FOX... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2014
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Love, Rosie (e-Book)
    Al sinds hun kindertijd zijn Rosie en Alex onafscheidelijk. Rosie is dan ook ontroostbaar als Alex met zijn familie van Dublin naar Boston verhuist. Ze besluit om naar de hotelschool in... Meer
    EPUB|
    December 2014
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Bruiloft aan zee
    Het bekroonde en bejubelde debuut dat een internationale bestseller werdOp de vooravond van de bruiloft van zijn zusje Rebekka ontdekt Lamarat dat Mosa, de bruidegom, ertussenuit geknepen... Meer
    Hardback|
    Januari 2016
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Een Rus in de Jordaan (e-Book)
    Baantjer & De Waal zijn zowel auteur, titel, als personagein deze spannende en ontroerende detective over eenoudere rechercheur (en zijn veel jongere compagnon)die door zijn superieuren... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De rode lelie (e-Book)
    Het landgoed Harper House, met zijn prachtige tuin, staat er al eeuwen, en net zo lang gaat het gerucht dat het er spookt... Toen Hayley Phillips twee jaar geleden naar Memphis kwam, was ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • De moeder van David S., geb. 3 juli 1959 (e-Book)
    In De moeder van David S. beschrijft Yvonne Keuls een aantal jaren uit de geschiedenis van een gezin waarvan de oudste zoon David aan drugs verslaafd is. Het gezin raakt volkomen ontredderd,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2010
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Cinderella (e-Book)
    De zoon van een hoer opent een bordeel en wordt de pooier van zijn moeder. Welkom in de Cinderella, een familiebedrijf waarin hoeren heilig zijn en criminelen hun pik en pistool niet uit... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De arkvaarders
    Re Jana ontvlucht met haar ouders het stijgende water van Kanaän. In de woestijn diep landinwaarts wordt een reusachtig vaartuig gebouwd, maar de plaatsen op de ark blijken voorbehouden aan... Meer
    Paperback|
    Oktober 2007
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • De Vincent Boys: perfecte zomer (e-Book)
    Romantiek in combinatie met heerlijke, expliciete seksscènes de bij talloze vrouwen een gevoelige snaar raken. Abbi Glines is in de VS al jarenlang een bestsellende auteur van romantische... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2013
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Klein leven (e-Book)
    WINNAAR KIRKUS REVIEWS BOOK PRIZE SHORTLIST MAN BOOKER PRIZE: 'Een exceptioneel verhaal over wreedheid en de kracht van vriendschap.' SHORTLIST NATIONAL BOOK AWARD: 'Over onze behoefte aan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Voor jou (e-Book)
    `Dit liefdesverhaal overtuigt, niet alleen omdat het je raakt, maar ook omdat het zo herkenbaar is. The New York Times Louisa's wereld is klein. Ze werkt in een café om de hoek en woont... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Poirot speelt bridge
    De geheimzinnige meneer Shaitana 'verzamelt' onontdekte moordenaars. Het blijkt een gevaarlijke hobby, die hem ten slotte het leven kost. Op de avond van de moord is Hercule Poirot op bezoek... Meer
    Paperback|
    April 2015
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    16,99
  • Het lied van de waterval (e-Book)
    Voor fans van Sarah Lark en Leila Meacham is ‘Het lied van de waterval’, het derde deel in Sofia Caspari’s serie die begon met ‘In het land van de koraalboom’ en ‘De baai van de flamingo’s’,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Muren van glas: De bestemming (e-Book)
    Het langverwachte derde deel in de serie Muren van glas van Marique Maas. Dé Nederlandse hit in het erotisch genre: verslavende, goedgeschreven ontsnappingsliteratuur vol glitter, glamour en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De teerling is geworpen (e-Book)
    Naakt en onder het bloed loopt een zevenjarig meisje op klaarlichte dag een bank binnen in het centrum van Stockholm. Ze weet met enkele miljoenen weg te komen. De diefstal, uniek in de... Meer
    EPUB|
    September 2014
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Hof van barmhartigheid (e-Book)
    In Het Hof van Barmhartigheid behandelt Albert Egberts het leven als een experiment in verwording en verloedering, met als doel de werkelijkheid van haar vlies van vertrouwdheid te ontdoen.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2012
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Advocaat van de hanen (e-Book)
    Een achttienjarige jongen overlijdt onder verdachte omstandigheden in een politiecel. Ernst Quispel, voormalig rivaal in de liefde van Albert Egberts, krijgt als advocaat van de nabestaanden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2012
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Vallende ouders (e-Book)
    Hoofdpersoon Albert Egberts wil de doorknagende tijd zijn tanden ontnemen. Maar door te 'leven in de breedte' dreigt zijn leven tot stilstand te komen. Amsterdam moet zijn leven weer in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2012
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Efter (e-Book)
    Efter speelt in een nabije toekomst waarin artsen en wetenschappers verliefdheid als psychische aandoening zijn gaan beschouwen. De medische industrie springt gretig op de nieuwe diagnose... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2014
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Wie heeft er wel een boek bij zich? (e-Book)
    'Niveau 2? Weet je dat wel zeker?' Als cabaretier Johan Goossens leraar Nederlands wordt op een ROC in Amsterdam kijken de andere docenten daar hem meewarig aan. 'Niveau 2? Ik zit al dertig... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2014
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e

Pagina

Vorige Volgende
...
9
...