62 titels gevonden in € 5 Ambo/Anthos vanaf € 2,49

Sorteer op:

  • De dag van de doden (e-Book)
    De dag van de doden’ is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French. De bladeren vallen van de bomen en in Londen waart een seriemoordenaar rond. In... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Hels verlangen (e-Book)
    Op een zonnige dag in maart wordt de ergste nachtmerrie voor een moeder gruwelijke waarheid. Emma Kortelings dochter Sophie belandt na een verkeersongeluk in een diep coma. In Emma groeit... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2018
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e
  • Zondagochtend breekt aan (e-Book)
    Zondagochtend breekt aan is het spannende zevende deel van de achtdelige Frieda Klein-serie, geschreven door Nicci French. Het begint met een lijk onder de vloer. Frieda deed deze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Breng me terug (e-Book)
    Breng me terug is de nieuwe thriller van bestsellerauteur B.A. Paris, bekend van Achter gesloten deuren en Gebroken. Een jong stel rijdt door Frankrijk en stopt onderweg bij een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Honolulu king (e-Book)
    'Stoppen met lezen lukte niet. Wat een boek is dit zeg!' – Matthijs van Nieuwkerk Honolulu King is een op ware feiten geïnspireerd verhaal over een Indische man, getekend door zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2015
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Verslaafd aan liefde (e-Book)
    In Verslaafd aan liefde laat Jan Geurtz op heldere wijze zien dat onze zoektocht naar liefde en erkenning voortkomt uit een fundamentele zelfafwijzing. Die proberen we te compenseren met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Serpent (e-Book)
    De moord op de extraverte Ragna Ooms zorgt voor veel onrust in de psychiatrische kliniek waar zij werkte. Tijdens het onderzoek raakt rechercheur Birgitta Reve steeds meer in de ban van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2019
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e
  • Blauwe maandag (e-Book)
    Frieda Klein is psychoanalytica. Ze leeft een strak georganiseerd leven, dat vooral gericht is op het helpen van anderen. Niet alleen haar patiënten, maar ook haar familie en vrienden kunnen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2011
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Het feest (e-Book)
    Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Achter gesloten deuren (e-Book)
    Achter gesloten deuren’ lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. ‘Achter gesloten deuren’ is de spannende thriller die iedereen leest! Iedereen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Brandbaar (e-Book)
    Londen wordt opgeschrikt door een seriemoordenaar. Vier jonge vrouwen zijn op afschuwelijke wijze vermoord en daarna in brand gestoken. Dan valt er een vijfde slachtoffer... Maeve Kerrigan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2011
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Tot de woede is geluwd (e-Book)
    In het noorden van Zweden gaan een jongen en een meisje op zoek naar een vliegtuigwrak in het meer Vittangijrvi. Hun duiktocht heeft een fatale afloop. In het voorjaar vindt de politie in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2010
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Ten noorden van het paradijs (e-Book)
    Ten noorden van het paradijs is de derde spionagethriller in het Ludwig Lichtkwartet, de prijswinnende serie over Ludwig Licht, voormalig Stasi-agent en problem solver voor de CIA. Deze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Laatste dochter (e-Book)
    Een tienermeisje wordt dood gevonden, haar keel is doorgesneden.Zij is het eerste slachtoffer, haar moeder het tweede.De jonge, gedreven rechercheur Maeve Kerrigan wordt naar de plaats... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2013
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Zonnestorm (e-Book)
    Het is hartje winter en aan de poolhemel is noorderlicht te zien als in een kerk in het Noord Zweedse Kiruna een geestelijke, Viktor Strandgord, wordt vermoord. Zijn zus Sanna vindt het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2010
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Ten oosten van de afgrond (e-Book)
    Ten oosten van de afgrond, het vierde en laatste deel, speelt zich af in Georgië. Het kleine landje krijgt te maken met de dreiging van Rusland, terroristische aanslagen en een Russische... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Hou je adem in (e-Book)
    In Hou je adem in van Holly Seddon doet journaliste Alex Dale onderzoek naar de zaak Amy Stevenson, die als vijftienjarig meisje werd aangevallen en voor dood werd achtergelaten. De dader is... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Het Wapen van Sjeng (e-Book)
    Pepijn Lanen, of Faberyayo, is bekend van De Jeugd van Tegenwoordig en Le Le en zijn meesterlijke originele boeken ‘Sjeumig’ en ‘Naamloos’ en de graphic novel ‘Hotel Dorado’. In ‘Het wapen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Het zwarte pad (e-Book)
    Midden in de winter vindt een visser in het Noord-Zweedse Torneträsk het lijk van een vrouw in de hut van zijn buurman. De vrouw, Ina, heeft een steekwond in haar borst, maar haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2014
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Als het zaterdag wordt (e-Book)
    Frieda Klein deel 6 (ook los te lezen) ‘Als het zaterdag wordt’ is het zesde deel in de spannende Frieda Klein-serie, geschreven door Nicci French. De 32-jarige Hannah zit opgesloten in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2016
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Het tulpenvirus (e-Book)
    Alkmaar, 1636. De gerespecteerde herbergier en tulpenhandelaar Wouter Winckel wordt gevonden in de gelagkamer van zijn taveerne De Oude Schutterdoelen. Hij is vermoord. Waarom moest hij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2019
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e
  • Schaduwen over de toendra (e-Book)
    Schaduwen over de toendra’ van Dalia Grinkeviciute is het aangrijpende oorlogsdagboek van een veertienjarig meisje in een Siberische goelag. ‘Schaduwen over de toendra’ behoort tot de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Van Chanel naar flanel (e-Book)
    Van Chanel naar flanel’ is de heerlijke nieuwe feelgoodroman van Marijke Vos, auteur van ‘Ik kom je halen!’, over een jonge vrouw die haar rijke verloofde voor het altaar in de steek laat en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De tweede zonde (e-Book)
    Officier van justitie Rebecka Martinsson leidt het onderzoek naar een gruwelijke moord in Kiruna, in het hoge noorden van Zweden. Het slachtoffer is Soll-Britt en zij zorgde voor haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2013
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De ingreep (e-Book)
    Wanneer psychologe Mensje Kramer een baan krijgt aangeboden in het managementteam van het ziekenhuis waar ze net zelf een ingrijpende operatie heeft ondergaan, neemt ze die na enige twijfel... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2019
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e
  • Gebroken wit (e-Book)
    Op de kraamafdeling komt een oud schandaal boven tafel en er vindt opnieuw een medische misser van formaat plaats. De nationale verontwaardiging is enorm en het is duidelijk dat er koppen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2019
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e
  • Enter (e-Book)
    Tyler getuigde jaren geleden tegen haar man en woont nu onder een nieuwe naam met dochter Charlie in Amsterdam. Conform de regels van het getuigenbeschermingsprogramma weet niemand over haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Error (e-Book)
    ERROR’ is deel 2 van de REBOUND-trilogie van Willem Asman. Voormalig maffiamoordenaar Alain Toussaint houdt zich aan de regels. Dankzij de nieuwe identiteit die REBOUND hem gaf, leeft hij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De verzamelaar (e-Book)
    Fiona Cummins creëerde voor De verzamelaar een psychopaat die nog angstaanjagender is dan Hannibal Lecter. De verzamelaar toont de donkerste kant van de mens en een gevecht tussen wraak,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De escaperoom (e-Book)
    Welkom in de escaperoom. De opdracht is simpel: kom er levend uit. De escaperoom van Megan Goldin is een huiveringwekkende thriller over misleiding en wraak, voor de fans van Het vorige... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1